Agueita Surf Lodge

Główne udogodnienia

  • Bezpłatne Wi-Fi

  • Zameldowanie/ Wymeldowanie

  • Prywatna plaża

  • Rekreacja

  • Spa i relaks

  • Zwierzęta nie są dozwolone

Lokalizacja

    Jeśli chcesz pozostać w kontakcie ze światem zewnętrznym, hostel Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria zapewnia Wi-Fi w miejscach publicznych.

    Plaża Las Canteras leży prawie 20 min pieszo od komfortowy hostelu, a Park Doramas jest w około 2 km. Do pobliskich atrakcji kulturalnych należy Muzeum Nauki i Technologii, w odległości 25-minutowego spaceru.

    W porze kolacji Goście mogą zjeść posiłek w restauracji Cheese Las Palmas, położonej w małej odległości od komfortowego hostel Agueita Surf, lub w restauracji Nono El Chico, w mniej niż 150 metrach. W hostelu znajduje się wspólna kuchnia do samodzielnego przygotowywania posiłków.

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Numer licencjiVV-35-1-0016231

    Opcje pokoi w Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria

    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Toalety zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Łóżka zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Pokój zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Toalety zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Łóżka zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Łóżka zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Toalety zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Łóżka zdjęcie
    Mały pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami

    Wielkość: 9 m²

    Typ łóżka: 1 łóżko pojedyncze

    Więcej informacji +
    Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Toalety zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Zewnętrze zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Zewnętrze zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Udogodnienia zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Zlewozmywaki zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Wyposażenia zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Łóżka hostelowe
 zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Udogodnienia zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Ludzie zdjęcie
    Private Bathroom Queen Room

    Wielkość: 20 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Zewnętrze zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Makro szczegóły zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Łóżka zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Makro szczegóły zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Łóżka zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Pokój zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Zlewozmywaki zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Wnętrze zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Natura zdjęcie
    Apartament typu junior

    Wielkość: 20 m²

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Toalety zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Łóżka hostelowe
 zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Udogodnienia zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Zewnętrze zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Zewnętrze zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Zewnętrze zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Zewnętrze zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Zewnętrze zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Zewnętrze zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Zewnętrze zdjęcie
    Dormitory Room Mixed

    Wielkość: 15 m²

    Typ łóżka: 1 łóżko piętrowe

    Więcej informacji +
    Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Zewnętrze zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Zewnętrze zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Zewnętrze zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Zewnętrze zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Zewnętrze zdjęcie
    Pokój typu dormitory

    Typ łóżka: 1 łóżko piętrowe

    Więcej informacji +
    Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Pokój zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Pokój zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Pokój zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Pokój zdjęcie
    Pokój dla pań typu dormitory

    Typ łóżka: 1 łóżko piętrowe

    Więcej informacji +
    Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Łóżka hostelowe
 zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Zewnętrze zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Pokój zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Pokój zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Pokój zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Pokój zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Pokój zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Pokój zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Pokój zdjęcie Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria Pokój zdjęcie
    Dormitory Room Mixed

    Typ łóżka: 1 łóżko piętrowe

    Więcej informacji +

    Lokalizacja Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria

    Zabytki
    Dobre restauracje
    Dojazd

    Opinie gości o Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Często Zadawane Pytania

    • Czy ten komfortowy hostel Agueita Surf ma dostęp do kuchni?
      W komfortowym hostelu Agueita Surf znajduje się wspólna kuchnia.
    Dziękujemy za subskrypcję
    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    Sprawdź najlepsze dostępne ceny
    Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Agueita Surf Lodge Las Palmas de Gran Canaria